Marcel DELMOTTE (1901-1984)

Lot 13
1 000 - 1 200 EUR

Marcel DELMOTTE (1901-1984)

Portrait d'homme Huile marouflée sur panneau Signé en bas à droite Daté au dos 1931 49 x 39 cm Portret van een man, olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Gedateerd op de rugzijde 1931
Mes ordres d'achat