André LYNEN (1888-1984)

Lot 17
150 - 200 EUR

André LYNEN (1888-1984)

Nieuport 1913 Fusain et pastel Signé, daté et titré en bas à droite 40 x 52cm Nieuwpoort. Houtskool en pastel. Gesigneerd, gedateerd en getiteld rechtsonder
Mes ordres d'achat