Lot 390
Estimation :
150 - 250 EUR

Suzanne ROGER (Paris 1899 - 1986)
Fir tree and drinker
Ink and gouache on paper
62,5 x 47 cm
Signed lower left S. Roger

Provenance:
Sale Master Guy Loudmer, Paris, March 1997