Iwan MEURICE (XXe siècle)

Lot 19
300 - 400 EUR

Iwan MEURICE (XXe siècle)

Les petites fleurs des pauvres 1981 Huile sur panneau Signé, daté en bas à droite, titré et monogrammé au dos 42,5 x 42,5 cm De kleine bloemen van de armen 1981. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld en gemonogrameerd op de achterzijde
Mes ordres d'achat