ECOLE BELGE DU XXe SIECLE

Lot 16
600 - 800 EUR

ECOLE BELGE DU XXe SIECLE

Retable ouvrant par deux volets Dimensions ouvert 62 x 165 cm Belgische school Xxe eeuw. Altaarstuk te openen door middel van twee luiken
Mes ordres d'achat