Lot 23.
Estimation :
800 - 1000 EUR
Result : 2 080EUR

Ladislas KIJNO (1921-2012)
Composition, 1957
Gouache and ink on cardboard signed and dated lower left
26, 5 x 34.5 cm

Provenance:
Christian Larsen Gallery, Sweden