Lot 345
Estimation :
150 - 200 EUR

Henri PERSON (Amiens 1876- Paris 1926)
Venice
Watercolour and pencil on paper
12 x 20 cm
(Accident)

Provenance:
Sale Master Francis Dupuy, Honfleur, July 2003