Lot 119
Estimation :
50 - 80 EUR

Gio COLUCCI (Florence 1892- Paris 1974)
Harlequin
Felt on paper
20, 5 x 13 cm at sight
Monogrammed lower left JC

Provenance:
Galerie Jouffroy, Paris, June 1991