Lot 96
Estimation :
150 - 200 EUR
Result : 185EUR

Jules CAVAILLES (Carnaux 1901 - Epineuil 1977)
River
Gouache and pastel on paper
25 x 14 cm

Provenance:
Sale Master Georges Blache, Versailles, September 1970