Marc MOUCLIER (Aigre 1866 - Paris 1848) The... - Lot 585 - Millon

Lot 585
Estimation :
40 - 60 EUR
Result : 55EUR
Marc MOUCLIER (Aigre 1866 - Paris 1848)
The house
Gouache and watercolor on paper
26 x 17 cm

Provenance : Master Allardi
sale, Paris, February 2003