Lot 218
Estimation :
400 - 600 EUR
Result : 1 563EUR

Suzanne DUCHAMP (Blainville 1889 - Neuilly-sur-Seine 1963) Village

view Gouache and ink on paper
49 x 63.5 cm
Signed lower left

Provenance :
Sale Maître Claude Robert, Paris, 1978