Lot 136
Estimation :
20 - 30 EUR
Result : 75EUR

Jacques BOUYSSOU (La Rivière Saint Sauveur 1926 - 1997)
Pont Sully, Paris
Ink on paper
15,5 x 23,5 cm
Monogrammed lower right JB

Provenance :
Sale Maître Dupuy, Honfleur, October 2002